O nas

O nas

Bene Office

Firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa i obsługi dofinansowań z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. W ramach swojej działalności promujemy wrażliwość społeczną i odpowiedzialną politykę personalną uwzględniającą potrzeby osób niepełnosprawnych. Nasz profesjonalizm i obszerna wiedza z zakresu dofinansowań pozwoliły nam na zdobycie uznania wśród Klientów i nawiązanie stałej współpracy z wieloma firmami z obszaru całego kraju.
Bene Office specjalizuje się w usługach doradczych związanych z rozliczaniem dofinansowań w ramach PFRON. Przygotowujemy firmy, których właściciele posiadają orzeczenie o niepełnosprawności, do rejestracji w Państwowym Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, a następnie zajmujemy się comiesięcznym składaniem wniosków o refundację.

Misja

Misją Bene Office jest promowanie wrażliwości społecznej i odpowiedzialnej polityki personalnej, poprzez świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowo-doradczych, uwzględniających potrzeby i możliwości osób niepełnosprawnych.

Wartości

Skuteczność – kilkuletnie doświadczenie na rynku usług doradczych i szkoleniowych powoduje, że planowane i realizowane przez nas działania przekładają się na wysoką skuteczność w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na rozwój organizacji poprzez zatrudnianie pracowników niepełnosprawnych.

Wiedza

Współpracujemy z najlepszymi w branży, przez co nasza wiedza pozwala nam na świadczenie wysokiej jakości usług – wszyscy pracownicy to praktycy w danej dziedzinie z dużym bagażem doświadczeń.

Ambicja

Nie boimy się wyzwań – trudne zadanie do realizacji to dla nas wyzwanie, które motywuje nas do rozwoju zarówno naszej organizacji jak i przede wszystkim do rozwoju naszego Klienta.